Basket
Fiat Ducato pertvara su sėdynėmis L3H2 Comfort
Pr.k.: SNFI
Kaina 4.990,00 *
Kiekis

Paruošta siuntimui

Krovininio mikroautobuso Fiat Ducato (2012 -) L3H2 perdarymo sistema į Crew Cab,  sumontuojant pertvarą su 3 ar 4 sedimomis vietomis.

Sumontavus Snoeks Crew Cab sistemą, išsaugome krovinimio automobilio funkcionalumą ir pridedame komfortą keleiviams. Snoeks Crew Cab pertvaros yra pilnai integruotos į automobilio konstrukciją. Naudojamų medžiagų struktūra ir spalva atitinka originalias automobilio dalis. Sėdynių, diržų, pertvaros konstrukcija pagaminta laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Ilgametė darbo patirtis leido pagaminti patogias, saugias, komfortiškas sėdynes. Integruotos sėdynių funkcijos, tokios kaip Isofix, papildomi porankiai ar reguliuojamas atlošo kampas dar labiau padidina keliaujančių komfortą. Snoeks Crew Cab yra optimali ir labai patraukli efektyvaus transportavimo kombinacija, patogi keleiviams ir kroviniui. Unikalus sprendimas prailginti krovininę dalį panaudojant erdvę po sėdyne, daug papildomų kišenių ir laikiklių keleivių daiktams.

Komplekto kainą sudaro: pertvara su integruotomis 3 sėdynėmis (sėdynių medžiaga atitinka originalias), 2 papildomi stiklai, vidinė langų apdailos su integruotomis kišenėmis ir puodukų laikikliais, B-statramsčių apdailos, montavimas, sertifikavimas. Esant norui galima montuoti 4 sėdynes (+ 239 EUR).

> Kainynas <

Scroll