Basket
Orinės važiuoklės kompl. VW T5/T6
Pr.k.: VBFA4CR-T6
Kaina 5.990,00 *
Kiekis

Paruošta siuntimui

Pristatymo terminas: 2 - 3 sav.

 VB-FullAir 4C visų keturių automobilio ratų orinės važiuoklės komplektas pagerina važiavimo komfortą bei automobilio stabilumą, tuo pačiu garantuoja ir saugumą. Sistema automatiškai prisitaiko prie apkrovos ir palaiko tolygų automobilio aukštį, o pneumatinės pagalvės užtikrina minkštą važiavimą nelygiu keliu. FullAir 4C sistemos “AutoLevel” funkcija, automatiškai išlgynina automobilį pastatytą ant nelygaus paviršiaus. Taip pat "pasikrovimo" funcija leidžia sužeminti automobilį iki minimalaus aukščio patogiam krovinio įdėjimui ir išėmimui. "Sport" rėžimas sužemina visą automobilį apie 30mm - taip jis tampa stabilesnis kelyje. "OFF Road" rėžimas paaukština visą automobilį apie 30mm - taip padidinamas pravažumas.
Ši sistema taikoma TRANSPORTER, CARAVELLE ir MULTIVAN (CALIFORNIA) komplektacijoms. Orinė važiuoklė montuojama į gamyklinius tvirtinimo taškus.

Komplektą amortizatoriai, keturios orinės pagalvės, pakabos aukščio jutikliai, valdymo blokas, kompresorius su rezervuaru, valdymo pultelis. Taip pat, į kainą įskaičiuoti montavimo darbai, kalibravimas ir programavimas.

VB-FullAir privalumai:

  • Automatinis aukščio palaikymas
  • Pagerintas važiavimo komfortas
  • Padidintas stabilumas
  • “Pasikrovimo” funkcija
  • Krovinio saugumas
  • Ekologiškumas, sumažintas išmetamo CO2 kiekis
  • Sumažintas padangų dilimas
  • Nepakitusi atsarginio rato tvirtinimo vieta po automobiliu

 

M1 / M2 - Atminties funkcija: aktyvavus atstatomas nustatytas aukštis 
Rodyklė aukštyn / Rodyklė žemyn - Mygtuko paspaudimu galite reguliuoti pasikrovimo aukštį
Pasikrovimo funcija - Automobilio galas sužeminamas į žemiausią padėtį, lengvam pasikrovimui ir išsikrovimui
Autolevel funkcija - Vieno mygtuko paspaudimu, automobilis automatiškai išlyginamas. Visos keturios oro pagalvės veikia nepriklausomai ir prisitaiko prie nelygumų
Sport rėžimas - Automobilis sužemėja apie 30mm - taip tampa stabilesnis kelyje
Off Road rėžimas - Automobilis paaukštėja apie 30mm - taip padidinamas pravažumas
 Car Park rėžimas - Ši funkcija skirta įvažiuoti ir išvažiuoti iš požeminių stovėjimo aikštelių ar kitų riboto aukščio vietų. Automobilio aukštis sumažinamas iki minimalaus. 
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off Road bei Car Park rėžimas veikia iki 25-30 km/h, viršijus šią ribą automatiškai atsatomas numatytas aukštis - taip apsaugomi kiti automobilio važiuoklės komponentai.
VB-Airsuspension leidžia pakelti automobilio galinę ašį +55mm ir sužeminti -95mm, lyginant su orginaliu aukščiu.

Scroll